صفحه اصلی

>

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از آموزشگاه اینترنتی آرمان خودرو(AKP-TC.com)
استفاده شما از آموزشگاه اینترنتی “آرمان خودرو(AKP-TC.com)” به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید از آموزشگاه اینترنتی “آرمان خودرو(AKP-TC.com)” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

اطلاعات و مشخصات دوره های عرضه شده در آموزشگاه اینترنتی “آرمان خودرو(AKP-TC.com)” از منابع زیر تامین می‌شود:

1- اطلاعاتی که توسط سازمان فنی حرفه ای ارائه می‌شوند.

2- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

از این رو آموزشگاه اینترنتی “آرمان خودرو(AKP-TC.com)” هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

آموزشگاه اینترنتی “آرمان خودرو(AKP-TC.com)” هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این وب سایت می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

آموزشگاه اینترنتی “آرمان خودرو(AKP-TC.com)” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

كاربران باید هنگام سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتويات آموزشگاه اینترنتی “آرمان خودرو(AKP-TC.com)” شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به آموزشگاه اینترنتی “آرمان خودرو(AKP-TC.com)”
مي باشد.

فروش و تحویل سفارش

در صورتي كه آرمان خودروی پیشگامان ایرانیان به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل اطلاعات در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد.

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص ، بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت اطلاعات حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن “34780061-041 “ به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي گردد. بديهي است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.